אולם התצוגה שיש ישראל

השיש 1, נתניה

אולם התצוגה הנמצא ברחוב השיש 1 בנתניה הוא אולם מהגדולים בארץ ומכיל בתוכו מגוון מוצרים בנויים בחדרים מדומים ומאפשרים לכם לראות, להרגיש ואף לגעת בחומרים מהם תבנו את הבית שלכם.

התפיסה של צורת החדר אותה אתם מחפשים והרעיונות העיצוביים אשר תקבלו משיטוט קצר באולם התצוגה תשנה את ההבנה שלכם בעיצוב מקצה לקצה. חדרים אלו מעוצבים על ידי אנשי מקצוע ומציגים לפניכם רעיונות וטיפים שאתם יכולים להביא הישר לביתכם.

שילובי הצבעים והטקסטורות מובנים הרבה יותר כשאתם יכולים לראות מולכם מספר גדול של חדרים אחד אחרי השני. לכן כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להגיע אלינו. אחרי הפעם הראשונה אנחנו יודעים שאתם תחזרו לעוד.

 

אתם מוזמנים לצפות באולם התצוגה של שיש ישראל ולעולם שלם של פתרונות לעיצוב וריצוף הבית:

מה תוכלו למצוא אצלנו באולם לתצוגת שיש?

באולם התצוגה של שיש ישראל, אתם מוזמנים לבחון את החדרים המעוצבים שלנו ולבחור את המוצרים הקיימים. שיטוט בין חדרי מטבח שונים הנעים מעיצובים כפריים עד תעשייתיים, חדרי שינה נעימים ורכים או נועזים ופרועים, אריחים מכל החומרים והצורות וכמובן מקלחות חדישות ומעוצבות שבא לטבול. שילוב של האלמנטים השונים הוא דבר חשוב על מנת לקבל עיצוב מנצח ואין טוב ממראה עין.

 

בשיטוט באולם התצוגה אתם תוכלו לקבל רעיון אמיתי על איך יראה המטבח שלכם בשילוב החומרים השונים והבחירה תהפוך קלה יותר. אתם מוזמנים לשוטט כאוות נפשכם באולם ואף להיעזר בצוות העובדים המיומן בכל שאלה שעשוייה להציק לכם.

קיימים מומחים שונים באולם האחראיים על המחלקות השונות ויודעים לפרט ולהסביר על כל אריח הנמצא בו. במידה וקיבלתם החלטה בנוגע לאחד הפריטים, בין אם מדובר מתצוגת חיפויים לקירות, אריחים, או כלים סניטריים כמו אמבטיה מעוצבת, תוכלו לבצע הזמנה עוד באותו יום.

ההזמנה תגיע אליכם תוך מספר ימי עבודה שיוגדרו מראש וצוות מיומן ואחראי יגיע אליכם עד הבית.

 

שאלות נפוצות

האם ניתן לראות מוצרים עובדים באולם התצוגה?

המוצרים הדורשים חיבור למים אינם מחוברים בגלל הקושי הלוגיסטי שבדבר, אך אתם תוכלו לראות, להרגיש, לגעת ולקבל מושג טוב יותר על המוצרים הקיימים. ברוב המקרים בדיקה של המוצרים קלה יותר כשאין בהם מים זורמים.

האם קיימים מוצרים שלא מוצגים באולם התצוגה?

למרות שאולם התצוגה ענק, המגוון שלנו גדול יותר, לכן לא ניתן להציג את כל הצורות הצבעים והסוגים הקיימים. בעזרת קטלוג צבעים ניתן לקבל רעיון על טיב החומר ואיך יראה בצבע אותו תבחרו.

במידה ולא נמצא מה שאני מחפש?

בהתייעצות עם אחד מאנשי הצוות תוכלו אולי למצוא את המוצר אותו אתם צריכים או מוצר דומה ואולי אפילו ניתן להזמין.

מה עוד אפשר לראות בתצוגה?

ניתן למצוא באולם התצוגה את כל סוגי האבן, השיש והקרמיקה לצד אריחים שונים ומגוונים ושלל כלים סניטריים.

 

Filter