אודות שיש ישראל

שיש ישראל היא חברה הפועלת בתחום עיצוב הבית כבר למעלה מ20 שנה ובמשך כל הזמן הזה מספקת את התמורה הטובה ביותר ללקוחותיה. הניסיון רב השנים בשילוב עם חומרי גלם איכותיים הופכים את שיש ישראל לבחירה ראשונה בכל הנוגע לשיפוץ ואבזור הבית. מבחן הזמן עומד לצידם כאשר כל שנה הניסיון הנצבר הוא רב יותר והצוות הופך מקצועי יותר.  בזכות האמינות, המקצועיות והיחס המנצחים של שיש ישראל מגיעים היום לחנות כבר אנשים שהם דור שלישי של לקוחות והרצון הוא להמשיך לשרת עוד שנים רבות.

 

מדוע כדאי לרכוש משיש ישראל?

שיפוץ של בית הוא תהליך לא פשוט הכולל בתוכו שיטוט וחיפוש ארוך ומייגע. בשיש ישראל תוכלו למצוא כמעט את כל מה שנחוץ לכם תחת גג אחד שהוא אולם התצוגה הענק שלנו. בעזרת צוות העובדים המקצועי הנמצא באולם התצוגה תוכלו להתאים חומרים ועבודה לסגנון והאופי שאתם רוצים שיישרה בבית שלכם. אותו צוות ילווה אתכם שלב שלב בתהליך הבחירה ויוודא יחד איתכם שהכל נבנה בצורה הטובה והמתאימה לכם ביותר. החומרים הנמצאים באולם התצוגה מיובאים מכל מקום בעולם ששווה לייבא ממנו חומרים לבית, ביניהם איטליה, גרמניה, ספרד, פוטוגל ועוד רבות אחרות. שיש ישראל מספקים חומרים ואבנים למספר גדול של חנויות בארץ. כל הפרטים יחד הופכים את שיש ישראל לגוף חזק ומקצועי היכול לספק כל צורך ובקשה בעולם העיצוב והשיפוץ.

  • אולם תצוגה ענק עם מגוון בחירה עצום בכל תחומי העיצוב.
  • צוות מקצועי מעולה שילווה אתכם לאורך התהליך.
  • מקצועיות של למעלה מעשרים שנים בתחום העיצוב ותחום הבנייה.
  • חומרי הגלם מהטובים ביותר שקיימים.
  • אמינות שמוכיחה את עצמה שנה אחר שנה.

 

שאלות נפוצות

מהי רמת המחירים של שיש ישראל?

שיש ישראל מספקים חומרים לחנויות ברחבי הארץ. הגעה לאולם התצוגה היא כמו הגעה לחנות המפעל. כמובן שקיימים כל טווחי המחיר במוצרים השונים, אך יש לצפות למחירים הוגנים מכלל המוצרים.

האם ניתן לעצב את הבית לבד?

ניתן לעצב את הבית לחלוטין, המילה הבעייתית היא ה"לבד". בשיפוץ בית עם שיש ישראל ילוו אתכם ויתאימו איתכם את כל החומרים והמוצרים הנחוצים לכך ולכן יהפכו את מלאכת השיפוץ לקלה הרבה יותר בעבורכם.

האם קיימת אחריות על המוצרים?

בהחלט. קיימת אחריות לפרקי זמן משתנים לפי הגדרות היצרן על המוצרים השונים. מימוש האחריות נעשה בהתאם לחוקים השונים בין מוצר למוצר.

היכן אתם נמצאים?

אולם התצוגה של שיש ישראל ממוקם ברחוב השיש 1 בנתניה ועובד משעה 8:00 עד 17:00 במהלך השבוע ונשעה 8:00 עד 13:00 בימי שישי.

האם ניתן לבצע גם הזמנות גדולות?

כמו שנכתב למעלה, שיש ישראל מספקים למגוון חנויות גדולות ולכן עושים גם הזמנות גדולות. הזמנות אלה יבוצעו מול המשרדים בשעות העבודה.

 

Filter